TURKUAZ

FORUMDAN DAHA İYİ YARARLANMAK İÇİN ÜYE OLUN LÜTFEN!!!

...::: TURKUAZ YÖNETİM :::...
TURKUAZ

Türkiye'nin Paylaşım Merkezi


  Kesik başı ormanda bulundu !

  Paylaş
  avatar
  (psiko m@k)
  Site Kurucusu
  Site Kurucusu

  Erkek
  Kaplan
  Mesaj Sayısı : 1034
  Yaş : 31
  Nerden : KÜTAHYA
  Ruh Hali :
  Kayıt tarihi : 06/07/08

  Kesik başı ormanda bulundu !

  Mesaj tarafından (psiko m@k) Bir Ptsi Ekim 20, 2008 10:24 pm  İngiltere'de ormana gezi yapan öğrenciler kesik bir kadın kafası buldular...
  Ormana okul gezisi için giden çocuklar, gördükleri karşısında dondu kaldı. Ormanda kesik bir başla karşılaşan çocuklar korkudan çığlık atarken, Olay yerine gelen polis, başlattığı araştırma sonucuanda kesik başın kime ait olduğunu belirledi.

  Okul gezisi şok içinde bitti. Çünkü İngiltere'nin Hastings kentinin yakınlarındaki Redgelend ormanına giden çocuklar, tam da neşe içinde oynamaya başladıkları sırada, kurumuş yaprakların altında kesik bir başla karşı karşıya kaldılar. Gördükleri karşısında donup kalan öğrencileri teskin etmek, onlara eşlik eden öğretmenleri için bile çok zor oldu.

  Olay yerine gelen polis, başlattığı araştırma sonucuanda kesik başın kime ait olduğunu belirledi.

  Henüz 19 yaşında olan Victoria Couchman'ın boğazı kesilerek öldürüldüğünü belirleyen polis, katili bulmak için harekete geçti. İpuçları ise polisi, Vctoria'nın babasına götürdü.

  Eşinden boşanmış olan, birkaç yıl önce geçirdiği kalp rahatsızlığı yüzünden şirketini devretmiş olan ve büyük kızı Lauren ve torunuyla yaşayan Tony Couchman'ı gözlatına alan polis, cinayet sebebini bulmak için gözaltı süresini 48 saat daha uzattı.

  Kızı Victoria'nın evlilikdışı bir çocuk dünyaya getirmesine çok kızdığı belirtilen Tony Couchman'ın komşuları ise, "Bütün bunlar inanılmaz. Bay Couchman son derece kibar, bir sinek bile öldüremez" dedi. Ancak polis aynı fikirde değil.

  KAYNAK : HABER3

   Forum Saati Paz Tem. 22, 2018 8:28 pm